EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

KORTEZ - Hej Wy (Official Audio)

Czas trwania: 4:09
Data dodania: 2019-01-20 16:14:14

KORTEZ - Hej Wy (Official Audio) Pobierz Mp3 lub Video

Biorąc pod uwagę całokształt – 3 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno KORTEZ może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (976 razy), ilością wyświetleń (3712 razy) i miejscem w rankingu (84).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas kawałek cieszy się z 3 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Numer KORTEZ - Hej Wy (Official Audio) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Szlagier o tytule KORTEZ - Hej Wy (Official Audio) dostał się już do serca niejednej osoby. 3712 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie piosenka zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone na naszym portalu.

KORTEZ - Hej Wy (Official Audio) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2019-01-20 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 3712 wyświetleń. W czasie 980 dni od dodania, numer został pobrany już 976 razy. 3 słuchaczy postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Hej Wy (Official Audio) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a KORTEZ - Hej Wy (Official Audio) zajmuje właśnie 84 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. 2021-06-28 18:22 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!