EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

KORDIAN - "Dziewczyna z gór" (COVER JA)

Czas trwania: 3:15
Data dodania: 2017-11-30 22:30:16

KORDIAN - "Dziewczyna z gór" (COVER JA) Pobierz Mp3 lub Video

Przebój o nazwie KORDIAN - "Dziewczyna z gór" (COVER JA) skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 535 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Spójrz na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. "Dziewczyna z gór" (COVER JA) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez "Dziewczyna z gór" (COVER JA). Ostatnie pobranie odbyło się 2020-05-20 14:19.

Szlagier KORDIAN - "Dziewczyna z gór" (COVER JA) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-11-30 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 535 wyświetleń. W czasie 1419 dni od dodania, numer został pobrany już 11 razy. 1 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym numerze.

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne KORDIAN może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (11 razy), ilość wyświetleń (535 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Numer KORDIAN - "Dziewczyna z gór" (COVER JA) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!