EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

KORBIX x MICHAU - BIAŁE NIKE (Official Audio)

Czas trwania: 1:48
Data dodania: 2020-03-03 05:29:34

KORBIX x MICHAU - BIAŁE NIKE (Official Audio) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Na naszej witrynie BIAŁE NIKE (Official Audio) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez BIAŁE NIKE (Official Audio). Plik pobrano ostatnio 1970-01-01 01:00.

KORBIX x MICHAU - BIAŁE NIKE (Official Audio) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2020-03-03 roku. Spory odcinek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 32. W czasie 235 dni od dodania, utwór został pobrany już 0 razy. 0 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Numer o tytule KORBIX x MICHAU - BIAŁE NIKE (Official Audio) trafił już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 32 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone w witrynie.

Nutkę KORBIX x MICHAU - BIAŁE NIKE (Official Audio) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Zainteresowanie słuchaczy robi spore wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym hit nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno KORBIX x MICHAU może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (32 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka