imp3.pl

Komodo - Fear the Komodo [Official Video]

Czas trwania: 4:26
Data dodania: 2019-11-11 19:50:54

Komodo - Fear the Komodo [Official Video] Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Komodo zapewne ma duże powody do radości, bo wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (0 razy), ilością wyświetleń (358 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Hit o tytule Komodo - Fear the Komodo [Official Video] dostał się już do serca niejednej osoby. 358 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone obok.

Komodo - Fear the Komodo [Official Video] mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2019-11-11 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 358 wyświetleń. Hit jest na naszej stronie już od 272 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 0 pobrań. 0 użytkowników postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Hit Komodo - Fear the Komodo [Official Video] możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena Fear the Komodo kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Komodo - Fear the Komodo [Official Video] zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 1970-01-01 01:00 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym hicie.
Zarejestruj przez Facebooka