imp3.pl

Kizo ft. ReTo, Borixon - Cichociemni (prod. APmg)

Czas trwania: 2:53
Data dodania: 2019-01-28 08:59:46

Kizo ft. ReTo, Borixon - Cichociemni (prod. APmg) Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę Kizo ft. ReTo, Borixon - Cichociemni (prod. APmg) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż numer zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym numer nie przypadł do gustu.

Kizo ft. ReTo, Borixon - Cichociemni (prod. APmg) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2019-01-28 roku. Spory odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 1899. W czasie 527 dni od dodania, utwór został pobrany już 220 razy. 1 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena Cichociemni (prod. APmg) kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Kizo ft. ReTo, Borixon - Cichociemni (prod. APmg) pojawia się teraz na miejscu 44 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2020-07-05 17:28 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Kizo ft. ReTo, Borixon na pewno ma duże powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (220 razy), ilość wyświetleń (1899 razy) oraz miejsce w rankingu (44).

Szlagier o nazwie Kizo ft. ReTo, Borixon - Cichociemni (prod. APmg) dostał się już do serca niejednej osoby. 1899 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!
Zarejestruj przez Facebooka