EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kizo feat. Paris Platynov / Kaz Bałagane - MR.GINO (prod.APmg)

Czas trwania: 3:25
Data dodania: 2019-04-13 10:55:30

Kizo feat. Paris Platynov / Kaz Bałagane - MR.GINO (prod.APmg) Pobierz Mp3 lub Video

Hit Kizo feat. Paris Platynov / Kaz Bałagane - MR.GINO (prod.APmg) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Kizo feat. Paris Platynov / Kaz Bałagane zapewne ma duże powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (37 razy), ilość wyświetleń (632 razy) i miejsce w rankingu (547).

Kizo feat. Paris Platynov / Kaz Bałagane - MR.GINO (prod.APmg) mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2019-04-13 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 632 wyświetleń. Mp3 jest na naszej witrynie już od 890 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 37 pobrań. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Utwór o tytule Kizo feat. Paris Platynov / Kaz Bałagane - MR.GINO (prod.APmg) dostał się już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 632 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone w witrynie.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena MR.GINO (prod.APmg) kształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Kizo feat. Paris Platynov / Kaz Bałagane - MR.GINO (prod.APmg) zajmuje właśnie 547 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2021-04-08 00:44 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory kawałek cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!