imp3.pl

Kibice podczas meczu Gwardia Opole - Wisław Płock

Czas trwania: 2:18
Data dodania: 2017-12-16 04:49:40

Kibice podczas meczu Gwardia Opole - Wisław Płock Pobierz Mp3 lub Video

Piosenkę Kibice podczas meczu Gwardia Opole - Wisław Płock możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Kawałek Kibice podczas meczu Gwardia Opole - Wisław Płock mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-16 roku. Taki długi czas dał możliwość zgromadzenia aż 156 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 836 dni numer, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 0 razy. 0 użytkowników zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Otóż kawałek zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Wisław Płock uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Kibice podczas meczu Gwardia Opole - Wisław Płock pojawia się w tej chwili na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 1970-01-01 01:00 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Kawałek o tytule Kibice podczas meczu Gwardia Opole - Wisław Płock dostał się już do serca niejednej osoby. 156 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na naszym portalu.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Kibice podczas meczu Gwardia Opole ma spore powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (156 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie