EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kenneth Thomas ft. Jennifer Azzato - Oceans (Trance Remix) [Vocal Trance]

Czas trwania: 6:20
Data dodania: 2017-12-12 00:05:20

Kenneth Thomas ft. Jennifer Azzato - Oceans (Trance Remix) [Vocal Trance] Pobierz Mp3 lub Video

Kenneth Thomas ft. Jennifer Azzato - Oceans (Trance Remix) [Vocal Trance] od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. 219 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie piosenka na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Kenneth Thomas ft. Jennifer Azzato może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (2 razy), ilością wyświetleń (219 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Oceans (Trance Remix) [Vocal Trance] kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Kenneth Thomas ft. Jennifer Azzato - Oceans (Trance Remix) [Vocal Trance] zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2019-10-09 19:54.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory piosenka cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Kenneth Thomas ft. Jennifer Azzato - Oceans (Trance Remix) [Vocal Trance] mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-12-12 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 219 wyświetleń. W czasie 1377 dni od dodania, utwór został pobrany już 2 razy. 0 fanów postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Numer Kenneth Thomas ft. Jennifer Azzato - Oceans (Trance Remix) [Vocal Trance] masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!