imp3.pl

KELTHUZ - Zabijmy Się! (apokaliptyczny rock)

Czas trwania: 6:47
Data dodania: 2017-12-16 03:53:00

KELTHUZ - Zabijmy Się! (apokaliptyczny rock) Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę KELTHUZ - Zabijmy Się! (apokaliptyczny rock) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej witrynie Zabijmy Się! (apokaliptyczny rock) otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a KELTHUZ - Zabijmy Się! (apokaliptyczny rock) pojawia się teraz na miejscu 704 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik pobrano ostatnio 2020-04-23 08:40.

Utwór pod tytułem KELTHUZ - Zabijmy Się! (apokaliptyczny rock) skradł już do tej pory serca niejednego wielbiciela. 143 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Spójrz na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. KELTHUZ na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (4 razy), ilość wyświetleń (143 razy) oraz miejsce w rankingu (704).

KELTHUZ - Zabijmy Się! (apokaliptyczny rock) mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2017-12-16 roku. Długi odcinek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 143. W czasie 929 dni od dodania, kawałek został pobrany już 4 razy. 1 fanów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tej piosence.
Szybka rejestracja