EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

KęKę - Nigdy ponad stan prod. Sergiusz

Czas trwania: 3:10
Data dodania: 2018-08-22 17:08:26

KęKę - Nigdy ponad stan prod. Sergiusz Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. KęKę na pewno ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (554 razy), ilością wyświetleń (2687 razy) oraz miejscem w rankingu (125).

KęKę - Nigdy ponad stan prod. Sergiusz mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-08-22 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 2687 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 1131 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 554 razy. 1 osób postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej stronie Nigdy ponad stan prod. Sergiusz dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a KęKę - Nigdy ponad stan prod. Sergiusz pojawia się w tej chwili na pozycji 125 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2021-07-14 01:33 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Numer KęKę - Nigdy ponad stan prod. Sergiusz możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Kawałek o tytule KęKę - Nigdy ponad stan prod. Sergiusz trafił już do serca niejednej osoby. Utwór może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 2687 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone w witrynie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!