EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kat Frankie - Home (official video)

Czas trwania: 3:22
Data dodania: 2017-12-16 02:37:54

Kat Frankie - Home (official video) Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym utworze.

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Home uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Kat Frankie - Home (official video) pojawia się w tej chwili na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 1970-01-01 01:00.

Kat Frankie - Home (official video) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2017-12-16 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 125. W czasie 1083 dni od dodania, numer został pobrany już 0 razy. 0 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Numer o tytule Kat Frankie - Home (official video) dostał się już do serca niejednej osoby. 125 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie piosenka zapewne nie może narzekać na swoją popularność i brak zainteresowania. Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Nutkę Kat Frankie - Home (official video) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Kat Frankie ma duże powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (125 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!