EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Karramba-Pocałuj mnie w dupe

Czas trwania: 3:34
Data dodania: 2017-12-16 02:16:46

Karramba-Pocałuj mnie w dupe Pobierz Mp3 lub Video

Utwór o nazwie Karramba-Pocałuj mnie w dupe trafił już do serca niejednej osoby. Utwór może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 1364 Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym kawałku.

Numer Karramba-Pocałuj mnie w dupe masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Utwór Karramba-Pocałuj mnie w dupe mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-16 roku. Taki znaczny czas dał możliwość zgromadzenia aż 1364 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1380 dni szlagier, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 185 razy. 1 userów postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena Pocałuj mnie w dupe kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Karramba-Pocałuj mnie w dupe zajmuje właśnie 302 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-07-09 19:14.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Karramba może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (185 razy), ilością wyświetleń (1364 razy) oraz miejscem w rankingu (302).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!