EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Karol Friz Wiśniewski - Ptak (Music Video)

Czas trwania: 2:28
Data dodania: 2020-10-10 00:04:03

Karol Friz Wiśniewski - Ptak (Music Video) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Tak się składa, że numer zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.

Hit Karol Friz Wiśniewski - Ptak (Music Video) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ptak (Music Video) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Ptak (Music Video). 1970-01-01 01:00 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Karol Friz Wiśniewski - Ptak (Music Video) mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2020-10-10 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 72 wyświetleń. W czasie 353 dni od dodania, utwór został pobrany już 0 razy. 0 fanów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Hit o tytule Karol Friz Wiśniewski - Ptak (Music Video) trafił już do serca niejednej osoby. 72 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone obok.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Karol Friz Wiśniewski może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (72 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!