EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kamerzysta - VENOM (prod Kruszwil)

Czas trwania: 2:50
Data dodania: 2019-04-10 03:50:58

Kamerzysta - VENOM (prod Kruszwil) Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze całokształt – 10 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Kamerzysta może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (524 razy), ilość wyświetleń (3108 razy) oraz miejsce w rankingu (115).

Kamerzysta - VENOM (prod Kruszwil) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2019-04-10 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 3108 wyświetleń. Nutka jest na naszej witrynie już od 900 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 524 pobrań. 10 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Nutkę Kamerzysta - VENOM (prod Kruszwil) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Utwór o tytule Kamerzysta - VENOM (prod Kruszwil) dostał się już do serca niejednej osoby. Numer może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 3108 Zwróć uwagę na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że hit zanotował do tej pory dokładnie 9 ocen pozytywnych oraz 1 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym hit nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 10 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. VENOM (prod Kruszwil) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 9. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Kamerzysta - VENOM (prod Kruszwil) pojawia się w tej chwili na miejscu 115 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2021-05-17 08:07 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!