EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album)

Czas trwania: 4:54
Data dodania: 2017-11-30 21:48:39

Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album) Pobierz Mp3 lub Video

Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-11-30 roku. Spory kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 376. Plik widnieje na naszej stronie już od 1389 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 8 pobrań. 0 – tylu fanów postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to niemała liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Zapewne Kali x Pawbeats może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (8 razy), ilość wyświetleń (376 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Zwierciadło (Chakra Album) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2021-04-03 19:14 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.

Przebój pod tytułem Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 376 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Hit Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!