EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album)

Czas trwania: 4:54
Data dodania: 2017-11-30 21:45:12

Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album) Pobierz Mp3 lub Video

Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-11-30 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 1357 wyświetleń. W czasie 1301 dni od dodania, przebój został pobrany już 170 razy. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Kali x Pawbeats może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (170 razy), ilość wyświetleń (1357 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Hit Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym kawałku.

Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 1357 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone obok.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Zwierciadło (Chakra Album)kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Kali x Pawbeats - Zwierciadło (Chakra Album) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. 2021-06-15 02:53 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!