EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kali x Pawbeats - Pacyfka (Chakra Album)

Czas trwania: 4:15
Data dodania: 2017-11-30 21:45:12

Kali x Pawbeats - Pacyfka (Chakra Album) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór Kali x Pawbeats - Pacyfka (Chakra Album) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Szlagier o tytule Kali x Pawbeats - Pacyfka (Chakra Album) dostał się już do serca niejednej osoby. 2932 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie numer zapewne nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż utwór zanotował dotychczas dokładnie 4 ocen pozytywnych oraz 1 stopni wystawionych przez użytkowników, którym utwór nie przypadł do gustu.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 5. Jest to niemała liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Kali x Pawbeats zapewne ma duże powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (441 razy), ilość wyświetleń (2932 razy) oraz miejsce w rankingu (159).

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 5 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Pacyfka (Chakra Album)kształtuje się obecnie na poziomie 8 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Kali x Pawbeats - Pacyfka (Chakra Album) zajmuje właśnie 159 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-06-30 21:33.

Kali x Pawbeats - Pacyfka (Chakra Album) mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-11-30 roku. Ten czas dał możliwość na zgromadzenie aż 2932 wyświetleń. W czasie 1389 dni od dodania, numer został pobrany już 441 razy. 5 fanów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!