EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kali x Pawbeats - Korzenie (Chakra Album)

Czas trwania: 4:46
Data dodania: 2017-11-30 21:45:12

Kali x Pawbeats - Korzenie (Chakra Album) Pobierz Mp3 lub Video

Przebój o tytule Kali x Pawbeats - Korzenie (Chakra Album) dostał się już do serca niejednej osoby. 410 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Nutkę Kali x Pawbeats - Korzenie (Chakra Album) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Korzenie (Chakra Album) kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Kali x Pawbeats - Korzenie (Chakra Album) pojawia się w tej chwili na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik pobrano ostatnio 2021-04-18 05:27.

Kali x Pawbeats - Korzenie (Chakra Album) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 410 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1389 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 11 razy. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym utworze.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Kali x Pawbeats zapewne ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (11 razy), ilość wyświetleń (410 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!