EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

KaeN - Dziwka [4K]

Czas trwania: 3:28
Data dodania: 2018-08-21 23:06:58

KaeN - Dziwka [4K] Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 2 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. KaeN na pewno ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (36 razy), ilość wyświetleń (899 razy) i miejsce w rankingu (430).

Przebój KaeN - Dziwka [4K] możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej witrynie Dziwka [4K] dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a KaeN - Dziwka [4K] zajmuje właśnie 430 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-06-24 22:49.

Hit KaeN - Dziwka [4K] mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2018-08-21 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 899 wyświetleń. Piosenka widnieje na naszej stronie już od 1125 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 36 pobrań. 2 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory hit cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Hit o nazwie KaeN - Dziwka [4K] dostał się już do serca niejednej osoby. 899 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie piosenka na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Rzuć okiem na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!