imp3.pl

Kacper HTA feat Sarius - Sinusoida prod Macios (Official Video)

Czas trwania: 3:49
Data dodania: 2017-11-30 22:36:41

Kacper HTA feat Sarius - Sinusoida prod Macios (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Hit o tytule Kacper HTA feat Sarius - Sinusoida prod Macios (Official Video) dostał się już do serca niejednej osoby. 153 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie kawałek zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że numer zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to znaczna liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Kacper HTA feat Sarius zapewne ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (4 razy), ilość wyświetleń (153 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Kacper HTA feat Sarius - Sinusoida prod Macios (Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Znaczny odcinek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 153. Mp3 widnieje na naszej stronie już od 685 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 4 pobrań. 0 słuchaczy zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej stronie Sinusoida prod Macios otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Kacper HTA feat Sarius - Sinusoida prod Macios (Official Video) pojawia się obecnie na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2019-08-31 11:21.

Nutkę Kacper HTA feat Sarius - Sinusoida prod Macios (Official Video) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie