EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

K2 ft. Buka - 1 moment (official video) prod. Subbassa | ANATOMIA

Czas trwania: 4:42
Data dodania: 2017-11-30 21:44:06

K2 ft. Buka - 1 moment (official video) prod. Subbassa | ANATOMIA Pobierz Mp3 lub Video

Utwór K2 ft. Buka - 1 moment (official video) prod. Subbassa | ANATOMIA możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. K2 ft. Buka zapewne ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę niezły. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (159 razy), ilością wyświetleń (1393 razy) oraz miejscem w rankingu (296).

K2 ft. Buka - 1 moment (official video) prod. Subbassa | ANATOMIA od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 1393 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej witrynie 1 moment prod. Subbassa | ANATOMIA otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a K2 ft. Buka - 1 moment (official video) prod. Subbassa | ANATOMIA zajmuje właśnie 296 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. 2021-09-20 13:46 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

K2 ft. Buka - 1 moment (official video) prod. Subbassa | ANATOMIA mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-11-30 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 1393 wyświetleń. W czasie 1396 dni od dodania, kawałek został pobrany już 159 razy. 1 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tej piosence.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!