EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Imagine Dragons - Thunder

Czas trwania: 3:24
Data dodania: 2017-11-30 21:41:02

Imagine Dragons - Thunder Pobierz Mp3 lub Video

Imagine Dragons - Thunder mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-11-30 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 566 wyświetleń. Hit jest na naszej stronie już od 1394 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 45 pobrań. 1 userów postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Numer Imagine Dragons - Thunder masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Imagine Dragons może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (45 razy), ilość wyświetleń (566 razy) oraz miejsce w rankingu (583).

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Thunder kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 583 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Thunder. 2021-06-12 05:17 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Kawałek o nazwie Imagine Dragons - Thunder skradł już dotychczas serca niejednego fana. 566 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie piosenka na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone na naszym portalu.

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym numerze.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!