EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Igor Kwiatkowski - Drobnostka (z filmu "Vaiana")

Czas trwania: 2:44
Data dodania: 2017-12-15 06:23:44

Igor Kwiatkowski - Drobnostka (z filmu "Vaiana") Pobierz Mp3 lub Video

Numer pod tytułem Igor Kwiatkowski - Drobnostka (z filmu "Vaiana") skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 191 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone na stronie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Igor Kwiatkowski ma duże powody do radości, ponieważ wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (23 razy), ilość wyświetleń (191 razy) oraz miejsce w rankingu (685).

Przebój Igor Kwiatkowski - Drobnostka (z filmu "Vaiana") masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Numer Igor Kwiatkowski - Drobnostka (z filmu "Vaiana") mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-15 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 191 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1045 dni numer, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 23 razy. 1 – tylu fanów postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Dotychczas piosenka cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Drobnostka (z filmu "Vaiana") uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a Igor Kwiatkowski - Drobnostka (z filmu "Vaiana") pojawia się teraz na pozycji 685 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-08-28 12:30.
Zarejestruj przez Facebooka