imp3.pl

GUZIOR - Płuca Zlepione Topami (prod. Wezyr)

Czas trwania: 5:14
Data dodania: 2018-08-23 19:22:23

GUZIOR - Płuca Zlepione Topami (prod. Wezyr) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej witrynie Płuca Zlepione Topami (prod. Wezyr) dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a GUZIOR - Płuca Zlepione Topami (prod. Wezyr) pojawia się obecnie na pozycji 81 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2020-08-09 15:31 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

GUZIOR - Płuca Zlepione Topami (prod. Wezyr) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2018-08-23 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 2747 wyświetleń. Nutka widnieje na naszej witrynie już od 717 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 629 pobrań. 2 – tylu fanów postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Kawałek o tytule GUZIOR - Płuca Zlepione Topami (prod. Wezyr) dostał się już do serca niejednej osoby. 2747 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór zapewne nie może narzekać na swoją popularność i niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone na naszym portalu.

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas hit cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 2. Jest to niemała liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. GUZIOR zapewne ma znaczne powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (629 razy), ilością wyświetleń (2747 razy) oraz miejscem w rankingu (81).

Utwór GUZIOR - Płuca Zlepione Topami (prod. Wezyr) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka