EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Gromee feat. Lukas Meijer - Without You

Czas trwania: 3:25
Data dodania: 2017-12-14 18:48:47

Gromee feat. Lukas Meijer - Without You Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas numer cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 1 not negatywnych.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 2 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Gromee feat. Lukas Meijer ma spore powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (157 razy), ilość wyświetleń (1307 razy) i miejsce w rankingu (374).

Gromee feat. Lukas Meijer - Without You mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-12-14 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 1307 wyświetleń. W czasie 1050 dni od dodania, kawałek został pobrany już 157 razy. 2 słuchaczy zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Hit Gromee feat. Lukas Meijer - Without You masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Without Youkształtuje się obecnie na poziomie 5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 374 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Without You. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-10-23 15:44.

Przebój pod tytułem Gromee feat. Lukas Meijer - Without You skradł już dotychczas serca niejednego fana. 1307 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!
Zarejestruj przez Facebooka