EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Gromee - Fearless ft. May-Britt Scheffer

Czas trwania: 3:31
Data dodania: 2017-12-14 07:17:19

Gromee - Fearless ft. May-Britt Scheffer Pobierz Mp3 lub Video

Numer Gromee - Fearless ft. May-Britt Scheffer mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-14 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 1619. Piosenka jest w naszym serwisie już od 1375 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 108 pobrań. 2 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 2 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Gromee zapewne ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (108 razy), ilość wyświetleń (1619 razy) oraz miejsce w rankingu (249).

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Fearless ft. May-Britt Scheffer uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 249 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Fearless ft. May-Britt Scheffer. 2021-06-10 08:02 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Numer o nazwie Gromee - Fearless ft. May-Britt Scheffer dostał się już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić niemałą ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 1619 Zwróć uwagę na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten hit. Dotychczas kawałek cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Hit Gromee - Fearless ft. May-Britt Scheffer możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!