EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

GOLD SCAR - Fortnite Piosenki

Czas trwania: 3:17
Data dodania: 2018-08-18 15:02:29

GOLD SCAR - Fortnite Piosenki Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 6 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Fortnite Piosenki kształtuje się w tej chwili na poziomie 8.33 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 254 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Fortnite Piosenki. 2021-06-05 18:39 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Kawałek o tytule GOLD SCAR - Fortnite Piosenki trafił już do serca niejednej osoby. 1909 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Nutkę GOLD SCAR - Fortnite Piosenki masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

GOLD SCAR - Fortnite Piosenki mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2018-08-18 roku. Taki długi czas dał możliwość zgromadzenia aż 1909 wyświetleń. Plik widnieje na naszej stronie już od 1126 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 152 pobrań. 6 fanów postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory kawałek cieszy się z 5 ocen pozytywnych i z 1 ocen negatywnych.

Biorąc pod uwagę całokształt – 6 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. GOLD SCAR na pewno ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (152 razy), ilość wyświetleń (1909 razy) i miejsce w rankingu (254).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!