EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Geeno Smith - Stand by me

Czas trwania: 3:12
Data dodania: 2018-08-22 19:06:16

Geeno Smith - Stand by me Pobierz Mp3 lub Video

Geeno Smith - Stand by me mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2018-08-22 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 3285 wyświetleń. W czasie 1124 dni od dodania, numer został pobrany już 490 razy. 3 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 1 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tej piosence.

Nutkę Geeno Smith - Stand by me możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 3 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Geeno Smith na pewno ma znaczne powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę nienajgorszy. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (490 razy), ilością wyświetleń (3285 razy) i miejscem w rankingu (168).

Przebój o tytule Geeno Smith - Stand by me trafił już do serca niejednej osoby. 3285 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone na stronie.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Stand by mekształtuje się teraz na poziomie 6.67 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a Geeno Smith - Stand by me pojawia się obecnie na miejscu 168 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2021-09-13 11:43 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!