imp3.pl

Gedz - Kosmita (Official Video)

Czas trwania: 3:31
Data dodania:2019-05-12 20:13:38

Gedz - Kosmita (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Numer pod tytułem Gedz - Kosmita (Official Video) skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. Kawałek może się pochwalić niemałą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 1036 Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 1. Jest to duża liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Gedz może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (6 razy), ilość wyświetleń (1036 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Gedz - Kosmita (Official Video) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2019-05-12 roku. Długi odcinek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 1036. Na dodatek na przestrzeni 1895 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 6 razy. 1 – tylu fanów zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Numer Gedz - Kosmita (Official Video) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Kosmitakształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Gedz - Kosmita (Official Video) pojawia się obecnie na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik pobrano ostatnio 2019-10-26 21:22.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!