EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

GAZIROVKA - Black (караоке)

Czas trwania: 2:43
Data dodania: 2018-04-27 07:24:12

GAZIROVKA - Black (караоке) Pobierz Mp3 lub Video

GAZIROVKA - Black (караоке) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. Numer może się pochwalić znaczną ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 1199 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na naszym portalu.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 1 not negatywnych.

Piosenkę GAZIROVKA - Black (караоке) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Mając na uwadze całokształt – 3 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno GAZIROVKA może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (75 razy), ilość wyświetleń (1199 razy) i miejsce w rankingu (341).

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Black (караоке)kształtuje się teraz na poziomie 6.67 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a GAZIROVKA - Black (караоке) zajmuje właśnie 341 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-06-21 21:44.

GAZIROVKA - Black (караоке) mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2018-04-27 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 1199. Nutka jest w naszym serwisie już od 952 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 75 pobrań. 3 słuchaczy postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!