EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Gaullin - WAIT

Czas trwania: 3:32
Data dodania: 2017-12-11 16:28:53

Gaullin - WAIT Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. WAIT uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Gaullin - WAIT zajmuje właśnie 364 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-08-14 11:14.

Kawałek o nazwie Gaullin - WAIT dostał się już do serca niejednej osoby. Przebój może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 672 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na naszym portalu.

Gaullin - WAIT mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2017-12-11 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 672 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1049 dni szlagier, pod postacią pliku, został pobrany aż 21 razy. 1 userów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Gaullin ma spore powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (21 razy), ilość wyświetleń (672 razy) i miejsce w rankingu (364).

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Piosenkę Gaullin - WAIT możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka