EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Gang Albanii - Albański raj

Czas trwania: 3:08
Data dodania: 2017-12-14 13:15:45

Gang Albanii - Albański raj Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Gang Albanii na pewno ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (16 razy), ilość wyświetleń (302 razy) i miejsce w rankingu (797).

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Albański raj kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Gang Albanii - Albański raj pojawia się obecnie na pozycji 797 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2021-04-20 23:13.

Utwór o tytule Gang Albanii - Albański raj trafił już do serca niejednej osoby. 302 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na naszym portalu.

Utwór Gang Albanii - Albański raj mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-14 roku. Taki znaczny czas dał możliwość zgromadzenia aż 302 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1375 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 16 razy. 1 – tylu fanów postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tej piosence.

Nutkę Gang Albanii - Albański raj możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!