EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Friz - Crusher (Parodia) (Music Video)

Czas trwania: 1:03
Data dodania: 2020-09-21 20:11:03

Friz - Crusher (Parodia) (Music Video) Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Friz zapewne ma znaczne powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę niezły. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (93 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Friz - Crusher (Parodia) (Music Video) mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2020-09-21 roku. Taki długi czas dał możliwość zgromadzenia aż 93 wyświetleń. Utwór widnieje na naszej stronie już od 372 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 1 pobrań. 0 – tylu fanów postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Nutkę Friz - Crusher (Parodia) (Music Video) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym numerze.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Crusher (Parodia) (Music Video) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Friz - Crusher (Parodia) (Music Video) pojawia się obecnie na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2021-03-31 01:32 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Hit o nazwie Friz - Crusher (Parodia) (Music Video) dostał się już do serca niejednej osoby. 93 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!