EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Frenic - Old Waltz

Czas trwania: 4:29
Data dodania: 2017-12-14 11:18:50

Frenic - Old Waltz Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę Frenic - Old Waltz możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena Old Waltz kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Frenic - Old Waltz pojawia się w tej chwili na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2020-05-05 17:09 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym numerze.

Numer o tytule Frenic - Old Waltz trafił już do serca niejednej osoby. 132 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

Frenic - Old Waltz mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-12-14 roku. Spory kawałek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 132. Na dodatek na przestrzeni 1050 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 1 razy. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 0. Jest to duża liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Frenic ma duże powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (132 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka