imp3.pl

Filip Lato - Krawiec (Oficjalny Teledysk)

Czas trwania: 3:33
Data dodania: 2018-08-25 10:07:24

Filip Lato - Krawiec (Oficjalny Teledysk) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór Filip Lato - Krawiec (Oficjalny Teledysk) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-08-25 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 1277 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 305 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 302 razy. 3 – tylu fanów zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Dotychczas kawałek cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 1 not negatywnych.

Nutkę Filip Lato - Krawiec (Oficjalny Teledysk) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Na naszej witrynie Krawiec (Oficjalny Teledysk) dostał ocenę na poziomie 6.67 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 74 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Krawiec (Oficjalny Teledysk). Plik został ostatnio pobrany 2019-06-24 23:52.

Mając na uwadze całokształt – 3 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Filip Lato może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (302 razy), ilość wyświetleń (1277 razy) oraz miejsce w rankingu (74).

Utwór o tytule Filip Lato - Krawiec (Oficjalny Teledysk) trafił już do serca niejednej osoby. 1277 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone w serwisie.