EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Feduk & Allj - Розовое вино (Instrumental)

Czas trwania: 4:11
Data dodania: 2018-08-26 15:18:45

Feduk & Allj - Розовое вино (Instrumental) Pobierz Mp3 lub Video

Feduk & Allj - Розовое вино (Instrumental) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. Kawałek może się pochwalić znaczną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 204 Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 2 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Feduk & Allj ma znaczne powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (20 razy), ilością wyświetleń (204 razy) i miejscem w rankingu (667).

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Розовое вино (Instrumental) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Feduk & Allj - Розовое вино (Instrumental) pojawia się teraz na miejscu 667 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-10-03 12:07.

Hit Feduk & Allj - Розовое вино (Instrumental) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Szlagier Feduk & Allj - Розовое вино (Instrumental) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-08-26 roku. Spory odcinek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 204. W czasie 793 dni od dodania, numer został pobrany już 20 razy. 2 użytkowników zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Dotychczas kawałek cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.
Zarejestruj przez Facebooka