EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Faulhaber feat. Jake Reese - Savannah (WOOKEE Remix)

Czas trwania: 4:02
Data dodania: 2019-11-17 23:15:29

Faulhaber feat. Jake Reese - Savannah (WOOKEE Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór Faulhaber feat. Jake Reese - Savannah (WOOKEE Remix) mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2019-11-17 roku. Znaczny kawałek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 82. W czasie 383 dni od dodania, kawałek został pobrany już 0 razy. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Hit Faulhaber feat. Jake Reese - Savannah (WOOKEE Remix) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym kawałku.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Faulhaber feat. Jake Reese może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (0 razy), ilością wyświetleń (82 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Utwór o tytule Faulhaber feat. Jake Reese - Savannah (WOOKEE Remix) dostał się już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 82 Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej witrynie Savannah (WOOKEE Remix) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Faulhaber feat. Jake Reese - Savannah (WOOKEE Remix) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Plik pobrano ostatnio 1970-01-01 01:00.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!