EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Fake - Another Brick ("Pink Floyd: The Wall" Music Video)

Czas trwania: 4:23
Data dodania: 2019-10-07 01:43:28

Fake - Another Brick ("Pink Floyd: The Wall" Music Video) Pobierz Mp3 lub Video

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Fake ma duże powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (6 razy), ilość wyświetleń (384 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Fake - Another Brick ("Pink Floyd: The Wall" Music Video) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2019-10-07 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 384 wyświetleń. W czasie 713 dni od dodania, przebój został pobrany już 6 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej stronie Another Brick ("Pink Floyd: The Wall" Music Video) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Fake - Another Brick ("Pink Floyd: The Wall" Music Video) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. 2021-05-21 12:48 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Dotychczas hit cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Utwór Fake - Another Brick ("Pink Floyd: The Wall" Music Video) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Numer o nazwie Fake - Another Brick ("Pink Floyd: The Wall" Music Video) skradł już do tej pory serca niejednego wielbiciela. Utwór może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 384 Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!