EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

EPIS DYM KNF - NGU

Czas trwania: 3:39
Data dodania: 2017-11-30 22:06:00

EPIS DYM KNF - NGU Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 3 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne EPIS DYM KNF może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (98 razy), ilość wyświetleń (2048 razy) oraz miejsce w rankingu (187).

Szlagier EPIS DYM KNF - NGU mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-11-30 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 2048 wyświetleń. W czasie 1389 dni od dodania, przebój został pobrany już 98 razy. 3 użytkowników postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Szlagier o tytule EPIS DYM KNF - NGU trafił już do serca niejednej osoby. 2048 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Trzeba rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Utwór EPIS DYM KNF - NGU możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Tak się składa, że hit zanotował do tej pory dokładnie 3 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. NGU uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a EPIS DYM KNF - NGU zajmuje właśnie 187 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2021-04-11 22:10.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!