EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

EPIS DYM KNF - Chronos

Czas trwania: 3:45
Data dodania: 2018-08-25 13:14:58

EPIS DYM KNF - Chronos Pobierz Mp3 lub Video

Utwór EPIS DYM KNF - Chronos mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2018-08-25 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 1063 wyświetleń. Plik jest w naszym serwisie już od 827 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 135 pobrań. 0 – tylu fanów postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Chronos uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 1180 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Chronos. Plik został ostatnio pobrany 2020-10-31 13:53.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 0. Jest to niemała liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. EPIS DYM KNF zapewne ma duże powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (135 razy), ilością wyświetleń (1063 razy) i miejscem w rankingu (1180).

EPIS DYM KNF - Chronos od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 1063 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie kawałek zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym numer nie przypadł do gustu.

Utwór EPIS DYM KNF - Chronos masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!