EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Элджей & Feduk - Розовое Вино (Kolya Funk & Lavrushkin Radio Remix)

Czas trwania: 3:26
Data dodania: 2018-08-14 13:02:14

Элджей & Feduk - Розовое Вино (Kolya Funk & Lavrushkin Radio Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Розовое Вино (Kolya Funk & Lavrushkin Radio Remix) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 429 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Розовое Вино (Kolya Funk & Lavrushkin Radio Remix). Plik pobrano ostatnio 2020-12-22 18:45.

Элджей & Feduk - Розовое Вино (Kolya Funk & Lavrushkin Radio Remix) mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2018-08-14 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 908 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 1137 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 37 razy. 3 osób postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Biorąc pod uwagę całokształt – 3 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Элджей & Feduk ma duże powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (37 razy), ilością wyświetleń (908 razy) i miejscem w rankingu (429).

Hit Элджей & Feduk - Розовое Вино (Kolya Funk & Lavrushkin Radio Remix) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Элджей & Feduk - Розовое Вино (Kolya Funk & Lavrushkin Radio Remix) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. Utwór może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 908 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone obok.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!