EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Eiffel 65-Move Your Body (DJ Gabry Ponte Speed Cut Remix)

Czas trwania: 3:53
Data dodania: 2017-12-11 20:25:11

Eiffel 65-Move Your Body (DJ Gabry Ponte Speed Cut Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Hit Eiffel 65-Move Your Body (DJ Gabry Ponte Speed Cut Remix) mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-11 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 474 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1387 dni przebój, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 7 razy. 1 userów postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Eiffel 65 może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (7 razy), ilość wyświetleń (474 razy) oraz miejsce w rankingu (632).

Przebój Eiffel 65-Move Your Body (DJ Gabry Ponte Speed Cut Remix) masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Move Your Body (DJ Gabry Ponte Speed Cut Remix) kształtuje się obecnie na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Eiffel 65-Move Your Body (DJ Gabry Ponte Speed Cut Remix) zajmuje właśnie 632 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2020-11-25 22:30 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas numer cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Hit o tytule Eiffel 65-Move Your Body (DJ Gabry Ponte Speed Cut Remix) dostał się już do serca niejednej osoby. 474 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Spójrz na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!