EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Edyta Górniak i Mietek Szcześniak - Dumka na dwa serca (English Subtitles)

Czas trwania: 4:18
Data dodania: 2017-11-30 23:34:46

Edyta Górniak i Mietek Szcześniak - Dumka na dwa serca (English Subtitles) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Numer o tytule Edyta Górniak i Mietek Szcześniak - Dumka na dwa serca (English Subtitles) dostał się już do serca niejednej osoby. 423 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Numer Edyta Górniak i Mietek Szcześniak - Dumka na dwa serca (English Subtitles) mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-11-30 roku. Spory odcinek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 423. Na dodatek na przestrzeni 1234 dni kawałek, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 16 razy. 1 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Nutkę Edyta Górniak i Mietek Szcześniak - Dumka na dwa serca (English Subtitles) masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie Dumka na dwa serca (English Subtitles) otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 602 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Dumka na dwa serca (English Subtitles). Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-01-24 18:36.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Edyta Górniak i Mietek Szcześniak może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (16 razy), ilość wyświetleń (423 razy) oraz miejsce w rankingu (602).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!