EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Edyta Gorniak - Anything

Czas trwania: 3:55
Data dodania: 2017-12-20 12:09:27

Edyta Gorniak - Anything Pobierz Mp3 lub Video

Numer o nazwie Edyta Gorniak - Anything skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. 3117 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 3 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Edyta Gorniak ma duże powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (118 razy), ilość wyświetleń (3117 razy) i miejsce w rankingu (21).

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Anything uzyskał finalnie ocenę na poziomie 6.67. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a Edyta Gorniak - Anything pojawia się w tej chwili na miejscu 21 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2021-09-18 12:21 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.

Edyta Gorniak - Anything mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-12-20 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 3117. W czasie 1369 dni od dodania, utwór został pobrany już 118 razy. 3 osób zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Do tej pory hit cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 1 ocen negatywnych.

Przebój Edyta Gorniak - Anything możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!