EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Edyta Górniak & Gromee - Król

Czas trwania: 3:00
Data dodania: 2019-08-27 03:17:01

Edyta Górniak & Gromee - Król Pobierz Mp3 lub Video

Przebój Edyta Górniak & Gromee - Król możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym numerze.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Edyta Górniak & Gromee może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (239 razy), ilość wyświetleń (1519 razy) oraz miejsce w rankingu (271).

Kawałek Edyta Górniak & Gromee - Król mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2019-08-27 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 1519 wyświetleń. W czasie 754 dni od dodania, przebój został pobrany już 239 razy. 1 – tylu fanów zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Król uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Edyta Górniak & Gromee - Król pojawia się obecnie na pozycji 271 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik pobrano ostatnio 2021-09-10 12:21.

Edyta Górniak & Gromee - Król od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Kawałek może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 1519 Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!