EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Dżem - zapal świeczkę gitara

Czas trwania: 2:30
Data dodania: 2017-11-30 22:17:29

Dżem - zapal świeczkę gitara Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Dotychczas utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Dżem - zapal świeczkę gitara od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 113 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na stronie.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. zapal świeczkę gitara uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez zapal świeczkę gitara. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-04-07 19:09.

Nutkę Dżem - zapal świeczkę gitara masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Dżem - zapal świeczkę gitara mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-11-30 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 113 wyświetleń. W czasie 1063 dni od dodania, kawałek został pobrany już 2 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Dżem ma spore powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (2 razy), ilością wyświetleń (113 razy) i miejscem w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka