EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Dropkick Murphys - "Rose Tattoo" (Video)

Czas trwania: 5:27
Data dodania: 2017-12-13 18:54:07

Dropkick Murphys - "Rose Tattoo" (Video) Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Dropkick Murphys może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (2 razy), ilością wyświetleń (92 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Dropkick Murphys - "Rose Tattoo" (Video) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 92 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Zainteresowanie słuchaczy robi spore wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym utwór nie przypadł do gustu.

Przebój Dropkick Murphys - "Rose Tattoo" (Video) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Szlagier Dropkick Murphys - "Rose Tattoo" (Video) mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-13 roku. Ten czas dał możliwość na zgromadzenie aż 92 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1042 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 2 razy. 0 fanów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. "Rose Tattoo" (Video) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Dropkick Murphys - "Rose Tattoo" (Video) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2020-05-24 12:49 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.
Zarejestruj przez Facebooka