imp3.pl

Drake - Crew Love Ft. The Weeknd (Official Video)

Czas trwania: 3:31
Data dodania: 2019-11-12 04:26:12

Drake - Crew Love Ft. The Weeknd (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Kawałek Drake - Crew Love Ft. The Weeknd (Official Video) mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2019-11-12 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 375 wyświetleń. W czasie 272 dni od dodania, utwór został pobrany już 7 razy. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Crew Love Ft. The Weeknd kształtuje się obecnie na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Drake - Crew Love Ft. The Weeknd (Official Video) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2020-07-07 12:30.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Drake może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (7 razy), ilość wyświetleń (375 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Kawałek o nazwie Drake - Crew Love Ft. The Weeknd (Official Video) skradł już dotychczas serca niejednego fana. 375 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie piosenka na pewno nie może narzekać na swoją popularność i niedostatek zainteresowania. Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Przebój Drake - Crew Love Ft. The Weeknd (Official Video) masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka