imp3.pl

Donatan Cleo feat. Enej - Brać [Official Video]

Czas trwania: 4:01
Data dodania: 2017-12-13 17:11:05

Donatan Cleo feat. Enej - Brać [Official Video] Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę Donatan Cleo feat. Enej - Brać [Official Video] możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas hit cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Donatan Cleo feat. Enej na pewno ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (128 razy), ilość wyświetleń (979 razy) oraz miejsce w rankingu (232).

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej stronie Brać dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Donatan Cleo feat. Enej - Brać [Official Video] pojawia się obecnie na miejscu 232 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-07-03 13:01.

Donatan Cleo feat. Enej - Brać [Official Video] mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2017-12-13 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 979 wyświetleń. W czasie 933 dni od dodania, kawałek został pobrany już 128 razy. 1 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Hit o tytule Donatan Cleo feat. Enej - Brać [Official Video] trafił już do serca niejednej osoby. Utwór może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 979 Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!
Szybka rejestracja