imp3.pl

DKA - Tu jest mój dom

Czas trwania: 4:09
Data dodania: 2017-11-30 21:40:29

DKA - Tu jest mój dom Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej stronie Tu jest mój dom otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a DKA - Tu jest mój dom pojawia się teraz na miejscu 178 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2020-07-02 16:52 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 4 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Utwór DKA - Tu jest mój dom możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

DKA - Tu jest mój dom mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2017-11-30 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 1256 wyświetleń. W czasie 946 dni od dodania, utwór został pobrany już 189 razy. 4 – tylu fanów zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

DKA - Tu jest mój dom od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. Numer może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 1256 Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 4 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno DKA może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (189 razy), ilością wyświetleń (1256 razy) oraz miejscem w rankingu (178).
Szybka rejestracja