EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

DKA - Tu jest mój dom

Czas trwania: 4:09
Data dodania: 2017-11-30 21:40:29

DKA - Tu jest mój dom Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 8 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej stronie Tu jest mój dom otrzymał ocenę na poziomie 8.75 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a DKA - Tu jest mój dom pojawia się teraz na miejscu 132 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2021-09-23 13:12 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 7 ocen pozytywnych oraz 1 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Utwór DKA - Tu jest mój dom możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

DKA - Tu jest mój dom mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2017-11-30 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 2982 wyświetleń. W czasie 1396 dni od dodania, utwór został pobrany już 418 razy. 8 – tylu fanów zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

DKA - Tu jest mój dom od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. Numer może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 2982 Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 8 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno DKA może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (418 razy), ilością wyświetleń (2982 razy) oraz miejscem w rankingu (132).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!